Правосмукалка Mi G10 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Правосмукалка Mi G10

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,992ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии  1286 × 214 × 256 мм

Нето маса  Приближно 4,0 кг

Капацитет на садот за собирање на сметот 0,6 L (максимум)

Капацитет на батеријата 3000 mAh (номинален капацитет)

Номинална моќност  450 В

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X