Електричен тротинет Мi 1S - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен тротинет Мi 1S

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 26,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Максимална брзина  25 km/h

Досег  до 30 km (во зависност од условите)

Тежина  12.5 kg

Кочење E-ABS и дискови

Моќност 250W

Гуми  8.5″ пневматски

Издржува тежина до 100kg

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X