Електричен тротинет Mi Essential - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен тротинет Mi Essential

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Мaксимална брзина 20 km/h

Досег 15-20 km (во зависност од условите)

Тежина 12 кг

Кочење Е- АBS и дискови

Моќност 250 W

Гуми 8,5 ” пневматски

Издржува тежина до 100 кг

Време на полнење  3,5 часа

 

Бренд

Продавница