Електричен тротинет Migliori Tobix 7 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен тротинет Migliori Tobix 7

Migliori

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 27,780ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на тркала: 8.5 ″

Батерија: 5.2 Аh/36 V

Мотор: 350 W

Кочница Електронска

LCD екранот динамично покажува брзина и батерија

Предно LED светло

Максимална брзина: 25 km / h

Обсег со полна батерија: 18-20 km

Максимален нагиб на искачување: 10°

Носивост: 20-150 kg

Тежина: 12.5 kg

Гаранција: 12 месеци

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X