Електричен тротинет Migliori Tobix 6 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен тротинет Migliori Tobix 6

Migliori

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 25,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на тркала: 5.5 ″

Батерија: 6 Аh

Мотор: 350 W

Кочница eлектронска

LCD екранот динамично покажува брзина и батерија

Предно LED светло

Максимална брзина: 25 km / h

Обсег со полна батерија: 15 – 25 km

Максимален нагиб на искачување: 15°

Носивост: 20-120 kg

Тежина: 10.5 kg

Гаранција: 12 месеци

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X