Микро печка Gorenje MO 20 E2W - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Микро печка Gorenje MO 20 E2W

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,790ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Волумен 20 l

Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5

Максимална моќност на микробрановата: 800 W

Часовен опсег (min): 35 min

Број на комбинирани опции на загревање: 3

Број на програми со грил: 1

Димензија на ротирачката чинија: 27 cm

Решетка за скара

Димензии (ШxВxД): 45,1 × 25,7 × 34,3 cm

Бренд

Продавница