Миксер Russell Hobbs 18966 56 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Миксер Russell Hobbs 18966 56

Russell

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Moќност: 380 W

Брзини: 5

Маталки за мешање: 2

Маталки за тесто: 2

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X