Миксер со постоље Severin 3810 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Миксер со постоље Severin 3810

Severin

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 300W

Капацитет на садот: 3 литри

5 брзини

Екстра турбо брзина

Kопче за ослободување за додатоци

2 обични маталки и 2 маталки за тесто

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X