Мини шпорет Lial KX-13577 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Мини шпорет Lial KX-13577

LIAL

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

3 рингли

Капацитет на релна 42 л

Термостат

Бесплатна достава

Бренд

Продавница