Мини шпорет MBS црн - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Мини шпорет MBS црн

MBS
Нема инфо.

Механичко управување

Моќност: 3.6 KW

Грејач на рерна: 550 W

Грејни плочи: 145-1000 W / 180-1500 W

Димензии на рерна: 205 x 367 x 325

Димензии на шпорет: 315 x 570 x 350

9,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница