Монитор 24″ HP X24ih FHD - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Монитор 24″ HP X24ih FHD

HP

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,899ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран: 23,8 ″ Full HD 144Hz(1920×1080)

Формат на екран: 16:9

Приклучоци: DP + HDMI

Тип на LCD панел: IPS

Светлост: 200 cd/m²

Време на одговор: 1 ms

Контраст 1000

Видлив агол (хор.) [°] 178

Видлив агол (вер.) [°] 178

Држач за прилагодување на висината

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X