Монитор AOC 27″ B2DA - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Монитор AOC 27″ B2DA

AOC

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 11,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран: 27 Prime

Full HD 75 Hz (1920X1080)

Формат на екран: 16:9

Приклучоци: D-Sub/HDMI/DVI

Тип на панел: IPS

Светлост: 250 cd/msup2

Контраст 1000

Време на одговор: (GtG) 4 ms

Sync Technology AdaptiveSync

Задно осветлување WLED

Осветленост (типично) 250

Контраст (динамичен) 20M: 1

Контраст (статички) 1000: 1

Активна површина на екранот (висина х ширина): 527,04×296,46mm.

Агол на гледање (CR10) 178/178

Фреквенција на скенирање 30 -83kHz (H)/50 -76 Hz V

Влез за сигнал: HDMI 1,4×1 VGA DVI

Аудио излез: Слушалки (3,5mm)

Вградени звучници: 2Wx2

HDMI кабел: 1,8 m

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X