Монитор LG 22″ MK430H-B - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Монитор LG 22″ MK430H-B

LG

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,190ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран: 22″ Full HD (1920×1080)IPS panel 16:9

Време на реакција: 2,5 ms

Агол на гледање: H:178 / V:178

Контраст: 5M:1(DFC)/1000:1

Светлост: 250 cd / msup2

HDMIx1/D-Sub

(Typ) 200 (min)

Headphone Out

Tilt (Angle)

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X