Монитор Philips 27″ 3V7QDSB-00 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Монитор Philips 27″ 3V7QDSB-00

Philips

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 11,590ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран: 27″

Full HD

Резолуција: 1920 × 1080 pixels

Задно осветлување: W-LED system

Контраст: 1000:1,

Размер на екран 16:9

Светлост: 250 cd / msup2

Време на реакција: 4 ms

Брзина на освежување: 60 Hz

Агол на гледање: 178ordm,/178ordm

Приказ на бои: 16,7М

HDMI Audio Out,VGA

DVI-D HDMI

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X