Електричен тротинет Ms Energy Neutron E10 - КУПИ НА РАТИ
-42%
, , ,

Електричен тротинет Ms Energy Neutron E10

MS ENERGY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 28,750ден 49,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тркала: 10″

Носивост: 120 kg

Макс. брзина: 35 km / h

Опсег: 30 – 40 km

Мотор: 450 W

Макс. моќност: 540 W

Батерија: 48 V / 12.5 Ah моќна со 65 ќелии

Макс. нагиб за искачување: < 20°

Време на полнење: 6 – 7 h

Тежина: 18 kg

Димензии: 1120 x 500 x 1150 mm

Поврзување преку апликација за Android и IOS

Бренд

Продавница