Електричен тротинет Ms Energy Neutron E20 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен тротинет Ms Energy Neutron E20

MS ENERGY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 50,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тркала: 10″

Носивост: 120 kg

Макс. брзина: 40 km / h

Опсег: 60 – 70 km

Мотор: 500 W

Батерија: 48 V / 17.5 Ah моќна со 91 ќелии

Макс. нагиб за искачување: <20°

Време на полнење: 8-9 h

Тежина: 20 kg

Димензии: 1175 x 580 x 1275 mm

Поврзување преку апликација за Android и IOS

Бренд

Продавница