MS ENERGY Електричен тротинет NEUTRON n1 - КУПИ НА РАТИ
, ,

MS ENERGY Електричен тротинет NEUTRON n1

MS ENERGY
Нема инфо.

Мотор: 250W

Батерија – литиумска 24V/8,0Ah

Време на полнење на батеријата до 4 часа

Големина на тркала: 8″

Максимална брзина 25 km/h

Домет со полна батерија – 18-22 km

Носивост – до 120 kg

Димензии на составен тротинет: 98 х 54 х 114 cm

Бруто тежина 15 kg

Гаранција 12 месеци

23,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница