Електричен тротинет MS ENERGY e-romobil m10 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен тротинет MS ENERGY e-romobil m10

MS ENERGY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 21,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на тркала – дијаметар во инчи: 8,5 инч
Мотор снага: 350 W
Батерија капацитет: 8 Ah
Батерија напон: 36 V
Максимален агол на качување на угорнина: 15 степени
Максимална носивост: 120 kg
Време на понење: 5 h
Предно тркало: Пневматик
Задно тркало: Пневматик
Предна кочница: Електрична , со регенерација
Задна кочница: Диск механичка
Амортизер: Заден
Предно и задно светло: Да
Досег на возење: 22 – 28 km
Брзина максимална: 25 km/h
Тежина: 14 kg
Висина: 115 cm
Ширина: 55 cm
Должина: 113 cm
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд