MS ENERGY Електричен тротинет NEUTRON M10 - КУПИ НА РАТИ
, ,

MS ENERGY Електричен тротинет NEUTRON M10

MS ENERGY
Нема инфо.

Тркала: 8.5″

Носивост: 120 kg

Макс. брзина: 25 km/h

Опсег: 22-28 km

Мотор: 350W

Батерија: 36V, 7.5Ah

Макс. нагиб на искачување: 15°

Тежина: 14 kg

Време на полнење: 5-6 h

Се склопува

Димензии: 1130 x 550 x 1140 mm

Поврзување преку апликација за Android и IOS

 

25,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница