Електричен тротинет Ms Energy r10 - КУПИ НА РАТИ
-30%
, , ,

Електричен тротинет Ms Energy r10

MS ENERGY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 40,000ден 57,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тркала 20 ″ (напред) + 16 ″ (назад)

Мотор 350 W

Макс. брзина 30 km / h

Батерија 36 V, 10.2 Ah

Време на полнење 6-7 h

Домет 25 – 30 km

Носивост 120 kg

Склоплив

Тежина 14 kg

Димензии (L) 1660 x (W) 600 x (H) 1200 mm

Бренд

Продавница