Електричен тротинет Ms Energy Neutron n3 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен тротинет Ms Energy Neutron n3

MS ENERGY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 31,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тркала: 10″

Носивост: 100 kg

Макс. брзина: 25 km/h

Опсег: 20 – 28 km

Мотор: 350W

Бесплатна достава

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X