Електричен тротинет Ms Energy Neutron M10 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен тротинет Ms Energy Neutron M10


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 29,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тркала: 8.5 ″

Носивост: 120 kg

Макс. брзина: 25 km / h

Опсег: 22-28 km

Мотор: 350 W

Батерија: 36V, 7.5 Ah

Макс. нагиб на искачување: 15°

Тежина: 14 kg

Време на полнење: 5 – 6 h

Се склопува

Димензии: 1130 x 550 x 1140 mm

Поврзување преку апликација за Android и IOS