NORBERG маса - КУПИ НА РАТИ
, ,

NORBERG маса

NORBERG
Нема инфо.

NORBERG Ѕидна маса со паѓачки врв

Карактеристики на прозиводот:
> Материјал: челик, пластика
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 74 см
> Длабочина: 60 ​​см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 76 см
> Ширина: 47 см
> Висина: 5 см
Бруто тежина: 8,88 кг

3,531ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.