Nutri Power блендер BN1000W - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Nutri Power блендер BN1000W

Gorenje
1 Продажби

Број на вртежи (макс. – мин.): 20.000 obr/min
Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301
Број на брзини за лесно ракување: 2
Дополнителен сад
Гумени ногарки за стабилност
Долготраен пластичен сад за мешање
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Боја: Бела боја
Приклучна моќ: 1.000 W
Доставата е бесплатна

4,790ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница