OnePlus N10 (N2) - КУПИ НА РАТИ
, ,

OnePlus N10 (N2)

OnePlus N10 (N2)
5 Продажби

Димензии Висина: 163 mm
Ширина: 74,7 mm
Дебелина: 8,95 mm
Тежина: 190g
Екран
Параметри

Големина: 6,49 инчи

20,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.