OnePlus Nord - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

OnePlus Nord

OnePlus

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина: 6,44 ”

Резолуција: 2400 × 1080 пиксели 408ppi

Оперативен систем: OxygenOS базиран на Android ™ 10

Процесор: Мобилна платформа Qualcomm® Snapdragon ™ 765G 5G

RAM меморија: 8 GB / 12 GB LPDDR4X

Складирање: 128 GB / 256 GB UFS2.1

Батерија: 4115 mAh

Задна камера 48 MP

Ултра-широк агол леќа 8 MP

Длабочина леќа 5 MP

Макро леќа 2 MP

Предна камера 32 MP

Ултра широк аголен леќа – напред 8 MP

Бесплатна испорака