Oppo Reno6 5G - КУПИ НА РАТИ
-10%
, , , ,

Oppo Reno6 5G

Reno

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 29,690ден 32,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Меморија 8 GB RAM + 128 GB ROM

Надворешна меморија: Не е поддржана

Екран Големина: 6,4″

Главна камера 64 MP

Камера со ултра широк агол од 8 MP

Макро камера од 2 MP

Селфи 32 MP

Процесор: MediaTek Dimensity 900

Батерија 4300 mAh / 16,64 Wh (тип)

Операционен систем ColorOS 11.3 на Android 11

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница