Oppo Reno6 PRO 5G - КУПИ НА РАТИ
-10%
, , , ,

Oppo Reno6 PRO 5G

Reno

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 43,190ден 47,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Меморија 12 GB RAM + 256 GB ROM

Надворешна меморија: Не е поддржана

Екран Големина: 6,5″

Главна камера од 50 MP

Камера со ултра широк агол од 16 MP

Телефото објектив од 13 MP

Поддршка за AFМакро камера од 2 MP

Селфи камера32 MP

Процесор: Qualcomm® Snapdragon ™ 870

Капацитетот на батеријата е 4500 mAh

Операционен систем ColorOS 11.3 на Android 11

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница