Pierre Ricaud машки часовник - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Pierre Ricaud машки часовник

Pierre Ricaud
Нема инфо.

Pierre Ricaud е модерна и брзорастечка марка на класични, спортски и дизајнерски швајцарски часовници и накит. Вниманието на дизајнерот е насочено кон деталите на новите модерни линии и трендови.
Часовник
Роуз Голд
Кожно ремче
30м водоотпорност
Гаранција 2 години
Произведени во Швајцарија

Белегзија
Изработена од челик (Роуз Голд)
Кожа
Гаранција 2 години
Произведени во Швајцарија

3,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница