Плакар Алора - КУПИ НА РАТИ
, ,

Плакар Алора

Убав Дом
Нема инфо.

Димензии: 270 х 210 х 60

Материјал корпус иверка / лице медијапан

Бесплатна достава

41,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.