Плакар РИАЛТО - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Плакар РИАЛТО

Мебел Ви
1 Продажби

Димензии: 270 х 56 х 220 cm
Боја:  Артисан со Антрацит
Изработка: Изработен од високо квалитетна иверка со дебелина 18мм со три лизгачки врати од кои средната е со огледало и три внатрешни фиоки.
*Монтажата не е вклучена во цената.
Бесплатна достава

31,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.