PLAMEN DORA 8 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

PLAMEN DORA 8

PLAMEN
Нема инфо.

Димензии: 38 x 86 x 42 cm
Teжина: 75kg
Затоплен простор: 48/124 m3

18,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница