Плинска скара Genux елегант 2+1 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Плинска скара Genux елегант 2+1

Genux

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 22,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Скарата има 2 главни горилници и 1 страничен режач, излезна моќност 9,6 kW.

Плочата за скара е изработена од леано железо, димензии 430 X 390 mm.

Горилникот и мрежата за задржување на топлина се изработени од не’рѓосувачки челик, а исто така е инсталиран и сад за маснотии.

Капакот има вграден термометар и метална рачка, контролната табла е изработена од не’рѓосувачки челик со 3 копчиња изработени од ABS.

Скарата е на тркала и има вграден отвор за шишиња.

Скарата не доаѓа со цевка и регулатор.

Димензија: (L / W / H): 108/46/110 CM

Бренд

Продавница