Poco F3 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Poco F3

POCO

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 27,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

RAM меморија 8 GB + 256 GB

Процесор Qualcomm® Snapdragon 70 870

Батерија 4520 mAh  батерија

48 MP главна камера

Ултра-широк фотоапарат од 8 MP

20 MP предна камера

Поддржува 5G / 4G / 3G / 2G

OS MIUI 12 for POCO

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X