Poco M3 Pro 5G - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Poco M3 Pro 5G

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,164ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Складирање и RAM меморија 4 GB+64 GB, 6 GB+128

Процесор: Arm Cortex-A76, процес на обработка од 7nm, процесор со осум јадра, до 2.2GHz

Батерија 5000mAh

Главна камера од 48MP 1/2 ” големина на сензорот f/1,792MP

Макро камера f/2.4

2 MP сензор за длабочина f/2.4

Предна камера од 8MPf/2.0

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X