Polo&Racquet Club машки часовник - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Polo&Racquet Club машки часовник

Polo&Racquet Club
Нема инфо.

Престижниот Santa Barbara Polo и Reket е најстариот Polo club во Соединетите Американски Држави. Како претставник на квалитет и елеганција, со седиште во Калифорнија, колекциите за часовници на овој бренд ги следат модните трендови и се изработени од висококвалитетен материјал.
Кожно ремче
50м водоотпорност
Гаранција 2 години

3,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.