Машки часoвник Polo&Rasquet Club - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки часoвник Polo&Rasquet Club

Polo&Racquet Club

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Престижниот Santa Barbara Polo и Reket е најстариот Polo club во Соединетите Американски Држави

Како претставник на квалитет и елеганција, со седиште во Калифорнија, колекциите за часовници на овој бренд ги следат модните трендови и се изработени од висококвалитетен материјал

Кожно ремче

50м водоотпорност

Гаранција 2 години