Очила Prada 0PR55TV UF61O154 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Очила Prada 0PR55TV UF61O154

PRADA

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модел: 0PR55TV UF61O154

Големина: 54-18 140

Материјал: метал

Боја на рамка: златна – темно црвена

Бренд

Продавница