Правосмукалка Beko VCC 7324 WI - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Правосмукалка Beko VCC 7324 WI

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 9,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 2400 W

Вмукувачка моќ: 430 W

Капацитет на вреќа: 4 l

Индикатор за полна вреќа

Ниво на бучава: 78 (dBA)

Должина на кабел: 7m

Се задржува до 99.5 % од прашината во самата правосмукалка

Посебно прилагодлива за лица со алергии

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница