Правосмукалка Gorenje SVC 252 FMWT - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Правосмукалка Gorenje SVC 252 FMWT

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 11,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Безжична употреба

Максимална моќност на моторот: 172 W

Моќ на всисување: 35 W

За суво чистење

Волумен на садот за прашина: 0.5 l

Контролно светло за полнење на батерија

Номинална моќност: 25.2 V

Време на полнење: 5 h

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X