Правосмукалка Gorenje VC2303RCYIV - КУПИ НА РАТИ
, ,

Правосмукалка Gorenje VC2303RCYIV

Gorenje
4 Продажби

Максимална моќност на моторот: 2.300 W
Моќ на всисување: 430 W
Број на додатоци: 3
Проток на воздух: 40 L/s
Волумен на садот за прашина: 1,7 l
Тип на цевка: Телескопска
Должина на телескопската цевка: 92 cm
Двојна ХЕПА филтрација
Должина на приклучен кабел: 7 m
Максимална моќност на моторот: 2.300 W
Димензии (ШxВxД): 42 × 28 × 29,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 8,4 kg
Доставата на овој продукт е бесплатна

6,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница