Правосмукалка Severin 7102 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Правосмукалка Severin 7102


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 800 W

Капацитет на садот: прибл. 1 литар

Индикатор за чистење на прашина

Работен опсег од 9 m

3 гумени тркала

Класа на енергетска ефикасност: A

Ниво на звучна моќност (во дБ): 79

Должина на кабел: прибл. 5 м

HEPA 13 филтер

5 степени на филтрација

Black Friday ПОПУСТИ!

X