Камин Prity SK - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Камин Prity SK

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 45,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 10 kW

Погоден за простории до 55 m2

Големина ( a x b x h /cm) : 47 x 53 x 90 /cm

Тежина : 95 кг

Опремен со два рачни амортизери:

Преден амортизер за контрола на довод на воздухот

Амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот

1 година гаранција

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница