Прочистувач на воздух Adler AD 7961 - КУПИ НА РАТИ
-29%
, , , , ,

Прочистувач на воздух Adler AD 7961

ADLER

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,999ден 6,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 45W

Ниво на бучава: 35-61dB

Јонизација над 2mil ions/cm3

УВ ламба со ефикасност: 150m3/h

Брзини:3

Ноќен режим на рабора

Максимална големина на просторијата: 20мsup2

Бренд

Продавница