ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ И ВЕНТИЛАТОР DYSON TP00 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ И ВЕНТИЛАТОР DYSON TP00

Dyson

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 29,079ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Уништува 99.95% од алергени и прав
од воздухот помал од 0,1 микрон
Проток: 410 l/секунда
Моќност на мотор (min/max): 6/56 W
Ниво на бучава: до 63 dB
Дијаметар на засилувач: 110mm
Поставки за максимален проток на воздух: 412l/s
Ротација за 180 степени
360° стаклен ХЕПА филтер: Доловува ултра ситни честички од сите агли,
вклучувајќи полен, бактерии и првут од домашни миленици.
Двојна функција: Прочистува во текот на целата година.
Вентилатор за ладење во лето.
Air Multiplier технологија: Го засилува околниот воздух,
давајќи непрекинат проток на прочистен воздух.
LED екран/Далечински управувач
Должина на кабелот: 2,5 m
Димензии (ШхВхД): 196х1018х110 mm
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница