Прочистувач на воздух OPTIAIR 203M - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Прочистувач на воздух OPTIAIR 203M

Gorenje
Нема инфо.

Тип на апарат: Прочистувач на воздух
OPTIAIR 203M
Тајмер: Дигитален
LCD: LCD дисплеј
Јонизатор
Турбо режим на работа
Индикатор за чистење на филтерот
Боја: Бела
Површина на просторот: 20 m2
Димензии (ШxВxД): 32,5 × 50 × 17,5 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 39 × 58 × 22,5 cm
Нето тежина на апаратот: 5,7 kg
Бруто тежина на апаратот: 6,6 kg
Приклучна моќ: 50 W
Осигурувач: 10 A
Код: 680755
EAN Код: 3838782075377
Доставата е бесплатна

9,790ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница