RAPID Велосипед LONDON GREEN 28” - КУПИ НА РАТИ
,

RAPID Велосипед LONDON GREEN 28”

RAPID
Нема инфо.

  • 7 брзини
  • Shimano менувач
  • Дупли алуминиумски бандажи
  • Тркала 28”
  • V-Brake кочници
  • Мекои удобно седиште
  • Предна корпа
  • Гаранција 1 година
    Бесплатна достава

14,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница