Машки велосипед Rapid bogota 27.5” - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Rapid bogota 27.5”

RAPID

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,240ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

21 брзини

Shimano менувач

Дупли алуминиумски бандажи

Гуми 27.5 ”

Disc Brake кочници

Меко и удобно седиште

Гаранција 1 година

Бренд

Продавница