Женски велосипед Rapid lady white 28” - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Женски велосипед Rapid lady white 28”

RAPID
Продажби 1

7 брзини

Shimano менувач

Дупли алуминиумски бандажи

Тркала 28 ”

V-Brake кочници

Мекои удобно седиште

Предна корпа

Гаранција 1 година

Бесплатна достава

14,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница