Ray-Ban RB1971 9147/51 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Ray-Ban RB1971 9147/51

Ray-Ban

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Бренд: Ray-Ban
Модел: RB1971 9147/51

Големина: 54-19 145
Материјал: Метал
Боја на рамка: златна
Боја на стакла: кафеаво-градуирана
Фактор на заштита: 2

Бренд

Продавница